עסקים ושרותים יישובים חינוך מועדון כפרי מועצה מקומיים מיוחדים
קליית העוגן - פיצוחים מובחרים, קטניות, מעדנים ועוד
משה דדון משרד עורכי דין בישובי גדרות
המשפחתון של עדן במשגב דב
הבית הפתוח - צהרון בכפר מרדכי
אתי לוי- קליניקה לריפוי בעיסוק - התמחות בהתפתחות הילד - במרכז המסחרי בעשרת
המכון של שוש - קוסמטיקה הוליסטית וטיפולים אלטרנטיביים
מאירה שוויצר - בכירה בשיטת פלדנקרייז, התמחות בליווי התפתחותי של תינוקות
המשפחתון של מי במישר
מונית הסעות באזור גדרה וישובי גדרות
לניר אדריכלים
כנען - מספרה בשדמה
רשימת תפוצה
ספר לחבר
הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
ספורט

שלום לכולם,

מה חדש בספורט?

נפתח האתר החדש של המתנ"ס (בתוכו יש כתבות תמונות עידכונים של הספורט בגדרות ועוד...) כתובת האתר: http://www.agudot.co.il/gderot/

 

 

 

 

מחנה הכדורסל עין גדי

הסתיים מחנה הכדורסל לכיתות ז – ט בעין גדי.

במחנה לקחו חלק כ 16 ילדים מקב' הילדים והנערים. הילדים התאמנו כ 7 -6 שעות ביום. כאשר נתנו דגש על נושא ההגנה ,הקליעה והחדירה לסל.

במסגרת המחנה התארחו הילדים בבית הארחה בקיבוץ עין גדי.

במהלך האירוח יצאו הילדים לחמי עין גדי, שחקו נגד הקב' המקומית והתחרו בתחרויות במספר תחרויות. להלן הזוכים:

 

 

כיתה ז'

כיתות ח' – ט'

1 * 1

תובל אריאב

אסף לקס

קליעות עונשין

קאלי דוד

ניב ישר

 יד הזהב

מתן שיבה

מצטיין קבוצתי

זיו יוגב

עומרי מתיתיהו

אליפות

  3 * 3

אסף לקס

נועם אופיר

קאלי דוד

תגלית המחנה

איתן רפואה

מצטיין המחנה

ניב ישר

 להתראות במחנה הבא

 

 

אליפות ישראל בשחייה

מדליית זהב! ,שתי מדליות כסף ומדליית ארד לבנות גדרות בשחייה באליפות ישראל.

רעות בן נעים (מקום ראשון 200 מטר ומקום שני 100 פרפר),דורון לוי (מקום ראשון 100 מטר גב ,מקום שני: 200 מטר גב ו100 חופשיו מקום שלישי ב200 מטר מעורב אישי) זכו בשלל מדליות באליפות ישראל גדרות סיימה במקום ה19 (מתוך 39)

ישר כוח לשחיניות ולמאמנת טטיאנה

 

טניס - עומרי רם זכה במקום השלישי בסבב וילסון

בתחרות אלוף האלופים של סבב ווילסון ,אליה הגיעו 10 הטיסנאים הטובים ביותר (מתוך עשרות מתמודדים  מהתחרויות הקודמות שהתקיימו במהלך השנה)

זכה עמרי רם הנציג היחיד של ישובי גדרות (דבר שצוין באופן מיוחד בתחרות...) במקום השלישי המכובד
.

ישר כוח עומרי!

http://10nis.co.il/images/rsgallery/original/omri.jpg

הסתיימו מחנאות הספורט

להלן הזוכים במחנה הכדורסל לכיתות א' - ה':

 

כיתה א'

כיתות ב' – ג'

כיתה ד'

כיתה ה'

1 * 1

יואב ציפורי

עידו פירני

עידן צדקה

יניר אריאב

הישרדות

יונתן זמוש

עידו פירני

איתמר מתיתיהו

יניר אריאב

 יד הזהב

יואב קוקוס

רון רביב

שי פלדמן

יניר אריאב

מצטיין קבוצתי

עמית הוכנר

עומר סייג

אפק אריאב

ניר קסלר

אליפות 3*3

עמית הוכנר

יונתן ברק

אמיר אלון יצחק

אפק אריאב,תומר לוי, שחף ירדן

יניר אריאב, עידן ישר, ניצן שגיא

אליפות 4 * 4

--------------

יניר אריאב, עידן ישר, גלעד לוי,הדר גרין

תגלית המחנה

הדר גרין

מצטיין המחנה

עופרי שטייגל

 

משחקי הגמר התאפיינו בניצחונות בסלים בשניות הסיום

במשחק הגמר 4*4 ניצחה הקבוצה של יניר ,עידן גלעד והדר גרין את הקב' של אפק וירין חליפה מסל ניצחון בשנייה האחרונה של יניר אריאב מטר מקו שלוש הנק'.

בנוסף, יש לציין  את עידו פירני (כיתה ב')שניצח ביד הזהב לאחר שקלע כ 25 !קליעות רצופות מהעונשין

 

שחייה אומנותית

ברכות לבנות השחייה אומנותית על ההישגים  באליפות ישראל!

 

באליפות ישראל הפתוחה הבינ"ל לנערות שהתקיימה בירושלים ב26-28 ביוני השתתפו 8 נבחרות מהארץ ומחו"ל.

בנות גדרות הגיעו להישגים מרשימים.

ילדות: מקום שלישי בדואט (אופאל תבור, שקד האס, ויעל פולקה), מקום ראשון בקומבינה, מקום ראשון קבוצתי ומקום ראשון כללי.

 

כל הכבוד לשרון, הדס, שלי, ענת, יעל, שחר, אשלי, עומר, שי, תאיר, שקד, עמית, רותם, עומר ואופאל.

 

נערות: מקום שלישי דואט (מיה סעידי, קארין סבירסקי ונועה סדובסקי), מקום ראשונה בקומבינה, מקום שני קבוצתי ומקום שלישי כללי.

 

כל הכבוד למיה, דנה, נועה, שרון, קארין, פאני, אמילי ועדן

תודה למאמנות סווטה, אלינה וזוהר וכן לעוזרות אריאלה וקורל.

 

נאחל בהצלחה לבנות גדרות המייצגות את נבחרת ישראל באליפות אירופה.

ברצוני להודות ליעל תבור על העזרה.

 

חץ וקשת

בתחרות שהתקיימה בגדרות ביום שישי האחרון הושגו התוצאות הבאות:

קדטים (בני12-14):             ילדים:

1-אמיר גיגי- אשקלון-    1. עומר דקלב-גדרות

2-אלכס קוליש- אשקלון 2. מאי סורוקר-גדרות

3-יובל קדמון-גדרות      3. אלון רקלר-אשקלון

ברכות לזוכים ולמאמנת מרינה.

 

 קייטנות ומחנאות - עדכון עדכון עדכון

 

מחנה כדורסל 

בימים אלה מתקיים מחנה כדורסל איכותי לילדי גדרות ומשתתפים כ66 ילדים מכיתה א' - ה' במהלך המחנה נפגשו הילדים עם מחנה כדורסל מקביל מגן רוה וזכו בניצחונות מרשימים כמוכן יצאו ילדי המחנה לפארק הסופרלנד והשבוע יצאו לימית 2000 / "לפארק החלל המופלא" ביום חמישי יסתיים המחנה בתחרויות גמר ומשחק חגגי נגד צוות המאמנים.

בעוד כשבוע וחצי יתקיים מחנה קיץ למסיימי ו - י - עין גדי (יומיים בגדרות ושלושה ימים בעין גדי) 5/8 - 9/5 בעלות של 1390 ש"ח ההרשמה בעיצומה.

 

מחנה שחייה אומנותית והתעמלות מכשירים

השנה לראשונה, מתקיימים  שני מחנאות מקצועיים לבנות השחייה אומנותית ולילדי ההתעמלות מכשירים.

 

שחייה אומנותית

 בנות השחייה בהדרכתה של סבטה בלכר וצוות המדריכות מתאמנות בבריכה בעשרת ומקבלות שיעורי העשרה בהתעמלות הבנות יצאו לימית 2000 ולסופרלנד. ביום חמישי הקרוב יצאו בנות השחייה לתחרות בבית שמש.

 

התעמלות מכשירים

ילדי ההתעמלות מכשירים בהדרכתם של אלכס, אלונה וצוות המדריכים מקיימים מחנה התעמלות מקצועי ייחודי באולם התעמלות בעשרת במחנה כ30 ילדים שבנוסף לאימונים באולם ההתעמלות מקיימים תחרויות ושוחים בבריכה.

 הילדים יוצאים לימי כיף ב"חלל המופלא" וסופרלנד.

שייט

איחולי הצלחה לניר פולקה שיוצא להתחרות בשבוע הבא באליפות ארופה ביוון

שחייה אומנותית - תחרויות גדרות הפתוחה - ליגה ב'

בתחרות שהתקיימה ביום שישי 22/6 זכו בנות גדרות בהישגים מרשימים

גדרות א' (שנת לידה 96-97) זכו במקום השני ברכות לשחייניות עדן , אמילי, גל, פז, דנה, ופנינה.

גדרות ב' (שנת לידה 96-97) זכו במקום השלישי ברכות לשחייניות מאיה, גילי, מיכל,גל עדי ולי.

גדרות ג' (שנת לידה  98  ומטה-) זכו במקום הראשון ברכות לשחייניות: ארבל,מאי ג., טליה, מאי ה.,עדי, דנה, מעין, מאי ס.,נועה ר.,ונועה ש.

בהצלחה לבנות ולמאמנות שיצאו לאליפות ישראל בי"ם.

טניס - אליפות רחובות הפתוחה

עמרי רם זכה במקום השני ביחידים, בנוסף עומרי וגוני רוזנמן זכו במקום השלישי בזוגות, באליפות רחובות הפתוחה בטניס.

ישר כוח לטניסאים הצעירים 

http://10nis.co.il/images/rsgallery/original/omri.jpg

אליפות גדרות בחץ וקשת

להלן הזוכים בתחרות שהתקיימה בהפנניג שבועות בעשרת

 תוצאות של תחרות :
עומר דקלב - מקום 1
יובל קדמון -  מקום2
מאי סורוקר - מקום3
ברכות לזוכים ולמאמנת מרינה

אליפות גדרות בפטנק

להלן הזוכים באליפות גדרות בפטנק שנערכה בשבועות

מקום 1 - רמי פירני

מקום 2 - עומרי וינברג

מקום 3 - רון עמבר, אורי גרושקו

ברכות לזוכים

שחיה אומנותית

באליפות הפועל שהתקיימה בחוות הנוער הציוני שהתקיימה ב12/5 זכו בנות גדרות בהישגים מרשימים:

1.     מקום ראשון כללי –ילדות (95 ומטה)

2.     מקום שני כללי - בוגרות

3.     מקום שני קבוצתי – בוגרות

4.     מקום שלישי  - בדואט בוגרות (מיה סעידי, נועה סדובסקי וקארין סבירסקי)

5.     מקומות שני ושלישי קבוצתי בילדות.

6.     מקום שלישי בדואט –ילדות (שקד אס, אופעל תבור ויעל פולקה)

ברכות לשחיניות ולמאמנות סבטה אלינה וזוהר

חץ וקשת

בתחרות שהתקימה בראשל"צ זכו קשתי גדרות בהישגים מרשימים:

מתחילים:

מקום 1: מאי סרוקר

מקום 2:אלון רקלר

מקום 3:עומר דקלב

קדטים:

מקום 3:אלכס קוליש

מקום 4:נטלי דמידוב

מקום 5:דפנה קובי

מקום 6: יובל קדמון

ישר כוח לקשתים הצערים ולמרינה מאמנת הקב'

תודה מיוחדת לאריק סרוקר שעוזר רבות לקדם את ענף החץ וקשת בגדרות.

תמונות מהתחרות

http://www.kashatim.com/pages/pictures/comp%20youth%204%20may%202007/index.html

אליפות גדרות הפתוחה

ביום חמישי ה3/5 התקימה תחרות התעמלות קרקע מכשירים בהשתתפות בנות גדרות וברנר

להלן התוצאות:

ליגה 1:

מקום 1: יובל מנחם

מקום 2: ליזה בן מנחם ונטע אברהם

ליגה 2:

מקום 1: הילה שיש

מקום 2: ליעד גבאי

מקום 3: אמילי בלכר

ליגה 3:

מקום 1: עדן בלכר

ברכות לזוכים ולמאמנים אלונה, אלכס יבגני ושקד

בקרוב יעלו תמונות לאתר

כדורסל

קבוצת הנערים של גדרות – א ל ו פ ה ! ! ! !

 

ברכות לקבוצת הנערים של גדרות שסיימו את העונה במקום הראשון בליגה המחוזית.

במאזן מצוין של 21 ניצחונות והפסד אחד נערי גדרות הפגינו עליונות לאורך כל העונה והובילו את הליגה לכל אורכה.

במשחק ההכתרה שהתקיים ב 29.4.07 באולם הכדורסל של גדרות 250 צופים, ניצחו נערי גדרות את הפועל לוד בתוצאה 81-56 תוך כדי משחק קבוצתי מרהיב עין.

בעונה הבאה תשחק הקבוצה בליגה הארצית.

 

תודות:

לקהל המדהים של גדרות שלא מפסיק לעודד.

להורי השחקנים שהיו עם הקבוצה בכל מגרש ובכל תנאי מזג האויר. 

לרינת אורניס ולהקת "תזוזע" על מופע המעודדות המרהיב ששילהב והמריץ את השחקנים והקהל.

ואחרונים חביבים לאלופים, שחקני הקבוצה שהעניקו לנו עונה עוצרת נשימה.

לקפטן יואב מושינסקי, דרור קסלר , דור צדקה, שגיא ארביב, צליל שטורום, ניר ברכיאל, זיו שמבק, ליאור פוקס, גיא רייזלר, מתן סיני, ולנטע בשן

אנחנו גאים בכם !!!

ומילה אישית שלי (מאמן הקבוצה) יש לי את הכבוד לאמן ולהדריך קבוצה של שחקנים עם אופי ורצון שידעו להתעלות ברגעי השיא ולהביא את מועדון הכדורסל להישג החשוב. 

בהצלחה בעונה הבאה

מארק ליבשין - מאמן הקבוצה

תמונות מהמשחקhttp://www.gderot.com/gallery_matnas_basketball_april_07.asp

להלן תוצאות ממספר משחקים שנערכו לאחרונה:

 ילדים ב'  ניצחו במשחקם הטוב העונה את נס ציונה החזקה (הפסדם השני העונה ) בתוצאה 62 - 57

נערים ט' ניצחו את באר יעקב במשחק חוץ

ילדים א' ניצחו במשחקם האחרון העונה את באר טוביה בתוצאה 57-52

קט סל א' ניצחו את ביתר אשדוד 51-34 

קט סל ב' הפסידו במודעין ב3 נק' הפרש

התעמלות קרקע - מכשירים

 

אליפות ההתיישבות העובדת 2007 - בעמק הירדן

 

להלן התוצאות הבולטות: 

דרגה 2 – גדי חימוביץ זכה ב 6 מדליות מתוכם זהב אחד ובמקום השלישי הכללי!

דרגה 6 – כפיר ויס זכה במקום הראשון! (קרב רב)

נבחרת הבנים של גדרות עמדה במשימותיה לקראת אליפות ישראל ביוני.

 

אליפות התעמלות קרקע – מכשירים של משרד החינוך לכיתות א' – ו'

ב19/4 ארחנו בגדרות את התחרות השנתית של משרד החינוך, בתחרות השתתפו כ55 מתעמלים מתשעה  בתי ספר, את גדרות יצגו נבחרת הבנים והבנות של בי"ס גדרות.

בנות גדרות זכו במקום הראשון הכללי! כאשר עדן בלכר זכתה בשלוש מדליות זהב ובתואר אלופת קרב רב.

נעמה שלם זכתה בשני מדליות.

ושחף תמרי במדליה נוספת.

הבנים זכו במקום השני הכללי (לאחר בי"ס פינס גדרה, שהמתעמלים הבולטים מביה"ס שיכים לגדרות)

הדב ויס זכה במדליה במכשירים.

ישר כוח למתעמלים ולמאמנים אלכס, אלונה, יבגני ושקד

שחיה אומנותית

אליפות הפועל - הפתוחה בי"ם

מיה סעידי זכתה במקום השני והראשון הכללי!

בנוסף למיה דנה בורשטיין, שרון בראודו, נועה סדובסקי וקארין סבירסקי נכנסו לסגל נבחרת ישראל הצעירה.

במהלך חופשת פסח התקיימו תחרויות ארציות בשחייה אומנותית, בנות גדרות הגיעו להישגים מרשימים ביותר ועל כך שלוחה להן ברכת ישר כוח!

להלן התוצאות:

גילאי 6-8

מקום 1 – הדס מעיין

גילאי 10 – 9

 מקום 1 – עדן בלכר

 מקום 2 – אמילי בלכר

גילאי 12 – 10

מקום 2 – אופל תבור

מקום 3 – יעל פולקה

שחייה

ביום שישי התקיימה תחרות שחייה לילדי גדרות

בתחרות השתתפו כ40 שחיינים שלחלקם זו היתה התחרות הראשונה.

ישר כוח לשחינים ולמאמנת טטיאנה

תמונות מהתחרות - http://www.gderot.com/gallery_matnas_swim_passover_07.asp

הנכם מוזמנים לקרוא כתבה שפורסמה במעריב על "אסא אותי צעיר" כמו כן להלן האתר של יואב אסא

http://www.asaotilohem.com/

 

מחנה כדורסל - פסח 2007

זו השנה העשירית שאנו במתנ"ס גדרות מקיימים מחנה כדורסל בגדרות.

במחנה לקחו חלק כ 73 מילדי בית הספר לכדורסל ומקבוצות הקטסל של הפועל גדרות.

להלן התוצאות מהתחריות שילדי המחנה השתתפו בהן:

תחרות/קבוצה

א' – ב'

ג'

ד'

ה' – ו'

יד הזהב

יונתן זמוש

עומר סייג

שי פלדמן

 

השרדות

עומר בוטון

1) מתן חדד

2) רון רביב

1) בן לבנון

2) שי דותן

 

מלך המעגל

1)שגיב תבור

2)ירדן שחף

 

 

 

1X1

1) ירדן שחף

2) שגיב תבור

1) אסף הליבני

2) רון רביב

1) אפק אריאב

2) איתמר מתיתיהו

1) תובל אריאב

2) גיא כהן

2X2

מקום 1: איתמר לוז,רועי תמרי

מקום 2: שגיב תבור,             ליאור שטינברג

 רומי פרצ'ק

מקום 1: איתמר מתיתיהו , איתי קזז

מקום 2: רון רביב, הדר גרין

מקום 1: עופרי שטיגל,  

 שי לוז

מקום2: יניר אריאב,       

אור גל

יד הזהב כללי (א- ד) : תומר תורג'מן

 

חופשה נעימה נפגש במחנה הבא!!!

תמונות מהמחנה

http://www.gderot.com/gallery_matnas_basketball_passover_07.asp

 

צעדת האביב

בעקבות הגשמים שירדו בימים האחרונים, נאלצנו לדחות את הצעדה

תודה לכל מי שלקח חלק בתכנון הצעדה

  •   חג פורים שמח

יום ספורט היתולי לילדי בית הספר לכדורסל

 ביום רביעי ה 28/2/07 התקיימה מסיבת פורים לילדי בית הספר לכדורסל בשיתוף ילדי הקט סל.

באירוע התקיים יום ספורט היתולי בנושא כדורסל ופורים בשיתוף ההורים!

לכל הילדים וההורים תודה על שיתוף הפועלה ניפגש באירוע הבא.

 

שחייה אומנותית

 

באליפות ישראל לבוגרות זכו שחייניות גדרות במקום השלישי הקבוצתי והכללי!

 

ישר כוח למאמנות סבטה ואלינה ולכל הבנות: מיה, דנה, נועה, אריאלה, פאני, קארין, שרון וקורל.

 

בהצלחה בתחרות הבאה באליפות הפועל בירושלים בחודש מאי.

 

כדורסל תוצאות אחרונות:

במחזור האחרון של הסיבוב השני  מנצחת קבוצת הבוגרים את מכבי חולון בתוצאה 78-62.

קבוצת הקטסל א' מנצחת את עוצמה גדרה  בתוצאה 67 – 20

קבוצת הנערים י' מנצחת את באר יעקב ( 41-82 ),את מכבי כרמי יוסף (98-33) ואת גזר (65-55). קב' הנערים י' מתבססת במקום הראשון! (ניצחון 18 ברציפות!) וזקוקה לניצחון אחד מתוך ארבעת המשחקים שנותרו לה כדי לזכות באליפות ולעלות לליגה הארצית!.

קבוצת הנערים ט' מנצחת את מכבי גדרה בתוצאה74 -70 (לאחר הארכה במשחק צמוד ומותח) אך מפסידה לחשמונאים וללוד לאחר משחקים צמודים.

קבוצת הילדים ב' מנצחת את מכבי ראשון לציון בתוצאה 62 - 36 ואת נס ציונה 50 -40 אך מפסידה במשחקה האחרון בסיבוב השני למכבי רחובות. בהצלחה בסיבוב השלישי!

 משחקי כדורסל בשבוע הקרוב:

יום ה' 12/4/07 הילדים א' לאומית מארחת ביתר אשדוד (מקום ראשון) ( 19:30)

מוצאי שבת 14/4/07 קב' הנערים י' יוצאים למשחק חוץ נגד המדורגת שנייה , מכבי לפיד (20:30)

נערים ט' מארחים את הפועל גזר (20:30)

קב' הבוגרים תחל את משחקיה בפליאוף העליון ב 1/4/07

קב' הילדים ב' תחל משחקיה בפליאוף העליון ב 19/4/07

                       בהצלחה לכל הקבוצות!

חץ וקשת

בשבת האחרונה אירחנו (באולם הכדורסל ) את אליפות ישראל בחץ וקשת באולמות ...פרטים ותמונות בקרוב

ט"ו בשבט

בתאריך 2/2/07 במסגרת חג ט"ו בשבט ערכנו מבצע ניקיון באזור אולם הכדורסל ומגרשי הספורט בבית הספר. באירוע לקחו חלק ילדי בית הספר לכדורסל וקב' הקטסל (כיתות א' – ו') בנוסף נטעו הילדים שתילים בגינת אולם הכדורסל והשתתפו בסדנאות בסיום האירוע התקיימה תחרות קליעות והתקיים משחק בין הורי הילדים.

תודות לכל מי שלקח חלק באירוע : יוסי קנדלשיין – ראש המועצה ע, טלי אוראילי מאיגוד ערים, לשושי ואלי מקק"ל על תרומת השתילים

 

טניס מבוגרים

מתגבשת קבוצת בוגרים בטניס (מגילאי 17 ומעלה) עם המאמנת יעל שביט (סגנית אלופת ישראל בעבר) 

לפרטים נוספים:  ניתן לפנות ליעל - 057-7592396

ובמתנ"ס - 08-8591145

חדשות חדשות חדשות חדשות חדשות

טניס

טורניר משפחות בטניס

 

בתאריך 25/1/07 התקיים טורניר טניס משפחות במגרשי הטניס בעשרת.

בטורניר המשפחות שיחק ילד מחוג הטניס אם אחד מבין משפחתו (אבא סבתא דוד....)

המשתתפים חולקו ל 3 בתים לפי רמות וגילאים:

בית מספר 1 – משחק על 3/4 מגרש

בית מספר 2 – מגרש שלם

בית מספר 3 – קבוצות תחרותיות

המנצחים:

בית מספר 1

בית מספר 2

בית מספר 3

1.בן +אילן  לבנון.

1.אדלר יובל+ שלמה אדלר.

1.מנשה +עומרי רם

2.רון +אבי חביב.

2.יותם+עופר ברקת

2.מתן+רון (בן דוד) סייג

3.איתי+מיקי קזז.

3.דפנה+חמיק(אבא) קובי.

3.עומרי+משה וינברג.

סבב וילסון - עומרי רם זכה במקום הראשון בסבב וילסון!

ישר כח לעומרי ושאר ילדי נבחרת גדרות בטניס ולמאמנת ורד

התעמלות קרקע מכשירים

בתחרות "גביע איגוד ההתעמלות " זכה כפיר ויס במקום הראשון בקרב רב והוכתר כ"אלוף ישראל" לגילאי נוער (עד 18) יש לציין שכפיר הינו בן 15 ולכן הזכייה שלו מדהימה עוד יותר.

גדי חימוביץ זכה במקום השלישי בטבעות

ישר כוח לכפיר , גדי ולמאמנים אלכס ויבגני.

 

קט רגל

מתגבשת קב' קט רגל לכיתות ז' – ט'. שתתאמן פעם בשבוע עם המדריך איל טורג'מן (קפטן נבחרת ישראל בקטרגל)

לפרטים ניתן לפנות למתנ"ס ולאיל 5707844 050.

 

חדש בגדרות, חדש בגדרות, חדש בגדרות, חדש בגדרות

 

הפטנק – משחק מהנה , אתגרי המתאים לכל גיל ולכל המשפחה .

המעוניינים לשחק ניתן להגיע לחורשה (בין המועצה, חדר הכושר והבריכה ) בימי שלישי ב10:00 לפרטים יעל גזית 050-7386266

 

חץ וקשת

בתחרות חץ וקשת שנערכה בגדרות הושגו התוצאות הבאות:

בוגדים:
מקום 1-דפנה קובי
מקום 2-יובל קדמון
צעירים:
מקום 1-עומר דקלב
מקום 2- דניאל בר-נוי
מקום 3- מאי סורוקר

חדש, חדש, חדש

יוגה ( בשעות הבוקר עם המדריכה עינת גולן) – שיטה עתיקה המתמקדת בחיזוק וריפוי הגוף ע"י תרגול תנוחות, תרגילי נשימה וריכוז.            

 מתגבשת קבוצה להרשמה מוקדמת , לפרטים ניתן לפנות למתנ"ס ולעינת  050-8355812

יוגה

הנכם מוזמנים לקחת חלק בחוג ליוגה לפי שיטת ב.ק.ס. איינגאר, פיתוח כוח וגמישות לאיזון הגוף והנפש, החוג מתקים ביום רבעי בין השעות 21:30 -19:30 במתנ"ס עם מדריכת החוג קוקה שבירו

ספינינג

נפתח חדר הספינינג החדש באולם הפיס לפרטים ניתן לפנות ומתנ"ס

ולסיוון – 054-6872444

חץ וקשת

לכל הילדים מכיתה ג' ומעלה הנכם מוזמנים להתנסות בחוג חץ - קשת:חוג אתגרי המפתח קורדינציה, שליטה בגוף ומיומנות מטורית עם המדריכה מרינה (אלופת ישראל 2005 בחץ וקשת) החוג מתקיים ביום שישי בשעה-   10:30 במתנ"ס.

חדשות....חדשות....חדשות....חדשות....חדשות....חדשות....

תודות... תודות...תודות... תודות...תודות...

לצבי בן צבי (חברת אורשר), ארז הליבני(חברת ויסטה), רמי פוקס, ערן תמרי(גרבר), אהרון חליפה (מובילק) ולחיים ציפורי(מחפרונים - בובקות) תודה על תרומתכם לקניית התלבושות של הקבוצות התחרותיות בכדורסל.

:

הנכם מוזמנים לקחת חלק במשחקים ולעודד את הקבוצות

בהצלחה לכל הקבוצות

בפתח שנת פעילות החדשה, ברצוני לעדכן אתכם בשפע פעילויות וחוגים שיתקימו השנה במתנ"ס גדרות.

החוגים והפעילויות מתאימות ומותאמות לכל הגילאים.

השנה, נמשיך לשחות ולכייף בבריכה בחוגי השחייה והשחייה אומנותית, נקפוץ ונתגלגל בהתעמלות קרקע והטרמפולינה, נקלע לסל ונכבוש שערים בכדורסל ובכדורגל, נילחם ונתחזק באומניות הלחימה, נגיש מכת פתיחה במגרש הטניס ונמשיך להרים משקולות ולהזיע בחדר הכוח ובאמוני הכושר השונים. כמו כן, נדווש במרץ בחדר הספינינג החדש ונירגע ביוגה, בהתעמלות בריאותית ובחוג הפילאטיס.

ואם כל זה לא מספיק...

השנה פתחנו מספר חוגים חדשים ואני מזמין את כל תושבי גדרות והסביבה לקחת חלק בהם:

 

  1. חוג קרקסנות- חוג קרקס המשלב אלמנטים מעולם הקרקס כגון ג'אגלינג,"דיאבלו", מקלות פרח ועוד. החוג מיועד לילדי כיתה ד' ומעלה מדריך החוג – גיא שפר. החוג יפעל בימי ראשון בין השעות 16:15 – 17:00 במתנ"ס.

            חוג קרקסנות בשיתוף ההורים לכיתות א' – ג' יפעל בימי שלישי  בין השעות   16:15 – 17:00  במתנ"ס.

השבוע לא יתקיים החוג עקב יצאתו של גיא מדריך החוג למילואים, השיעורים יוחזרו בהמשך.

  1. חוג חץ וקשת ענף ספורט אצילי ואתגרי אשר מפתח קואורדינציה, שליטה בגוף ומיומנות מוטורית. החוג מיועד לילדי כיתה ד' ומעלה. מדריכת החוג – מרינה קספרוק אלופת ישראל בחץ וקשת לשנת 2005 וחברה בנבחרת ישראל בחץ וקשת.

           החוג יפעל בימי שישי בין השעות 10:30 – 11:30 במתנ"ס.

  1. כדורגל החוג מיועד לכיתות ה' – ז'. מדריך החוג- איל ט'ורגמן (שחקן נבחרת ישראל בקט רגל).

         החוג יפעל בימי שני בגן הדרום בין השעות 16:20 - 17:35

         גילאי א' - ד' בימי רבעי במגרש הקטרגל בעשרת בין השעות 18:05 - 18:50

        קיקבוקס ילדים - החוג מקנה פעילות אנרגטית תוך שילוב יסודות מעולם האגרוף, 

        הקניית כוח גמישות וכושר. מדריך החוג- אבי ביטון.

  1. עיצוב וחיטוב A.T.B.  – פעילות להצרת היקפים, שימת דגש על שרירי הבטן, הישבן, ירכיים, זרועות ומותניים, אימון עם גומיות, כדורי OVERBALL, ומשקולות. מדריך החוג- אבי ביטון.

          החוג יפעל בימי שני ורביעי בין השעות 21:00 – 22:00.

  1. FITBALL – חיטוב הגוף בעזרת כדורי הפיטבול הענקיים הבאים מעולם הפיזיותרפיה.

          מדריכי החוג- אבי ביטון ויעקב אברהם.

  1. יוגה – לפי שיטת ב.ק.ס. איינגאר, פיתוח כוח וגמישות לאיזון הגוף ואיזון בין הגוף והנפש. מדריכת החוג- קוקה שבירו, מדריכת יוגה ותיקה עפ"י שיטת ב.ק.ס. איינגאר, בעלת ניסיון ביוגה טיפולית. החוג מתקיים בימי רבעי בין השעות 19:00 - 21:00 במתנ"ס. 
  2. MASTERS בשחייה – להיט עולמי שיעורי/אימוני שחייה. החוג מיועד לגילאי 23 ומעלה.

      מדריך החוג – רביב שלהבת. החוג יפעל בימי שני וחמישי בין השעות 20:30 – 21:45

להלן מספר שינויים בעקבות מעבר בית הספר ליום לימודים ארוך:

     

      חוג הכדורסל לכיתה ד' יתקיים ביום שני בין השעות17:15- 16:30  !

      חוג משחקי כדור(כדורסל) לגן חובה יתקיים ביום שני בין השעות 18:00  -      18:45!

     חוג הכדורסל לכיתה א - ב' ' יתקיים ביום שני בין השעות17:15- 18:00 

     וביום חמישי בין השעות 16:30 - 15:45

     החוג לכיתות ג' יתקיים ללא שינויי בימי שני ורבעי בין השעות 15:45 - 16:30

     אני מאחל לכל משתתפי החוגים ותושבי גדרות שנת פעילות מוצלחת ופורה.

     מארק ליבשין - רכז הספורט

 

חדש בדף הספורט הפינה המיקצועית:

כדורסל: אתר עם מגוון סוגי תרגלי אימון מתרגלי שליטה בכדור ועד לתרגילי קליעה.

http://www.coachesclipboard.net/VideoClips.html

בברכה

 

מארק ליבשין - רכז הספורט

עסקים
מודעות
ספריה
מועצה
מתנ"ס
שאלות
תמונות
מבקרים
קישורים
קשר
תפוצה
ראשי







דף זה נצפה 16351 פעמים